25 Wrz

KONKURS II

Posted by

UWAGA, ogłaszam konkurs! Ze względu na fakt, że tematyka kulinarno-podróżnicza bardzo Was zainteresowała (o czym świadczą statystyki czytelności), postanowiłam podzielić się z Wami trochę tą pasją, proponując wzięcie udziału w prostym konkursie. Ponownie macie szansę wygrać zestaw, który interesuje Was bardziej, a do wyboru jest:

- ciekawa książka kulinarna "COŚ SŁODKIEGO" autorstwa V. Drouet i P.L Viel z przepisami na orygnalne i intrygująco brzmiące łakocie (charlotte, tropezienne, dacquoise, clafoutis i inne),

- lub płyta DVD z filmem i muzyką marokańską, dla tych którzy chcą powspominać ten kraj bądź zdecydować się na odwiedziny w Maroku. Do płyty dorzucam zieloną herbatę jaśminową. To propozycja dla tych, którzy wolą zwiedzać niż pichcić w domu:)

To co wybieracie?

 

ZASADY KONKURSU:

Należy:

- polubić fan page strony "Lisy w drodze": https://www.facebook.com/lisywdrodzePL

- udostępnić ten konkurs znajomym, bądź zaprosić konkretne osoby, które - według Was - mogłyby zainteresować się tematyką naszego bloga, wpisując od siebie komentarz, dlaczego polecacie "Lisy w drodze"

- polubić wpis o konkursie na fan page'u bloga (j.w), a w komentarzu wskazać wybraną nagrodę.

Jak widzicie: dla każdego, proste i przyjemne a przy okazji można coś wygrać:) Konkurs rozpoczynamy teraz a trwa do 4 października 2015 do północy. Wyniki ogłoszę dnia następnego. Powodzenia!

 

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.